Májový atletický trojboj

05. 06. 2019     sekce: Úspěchy žáků     autor:     tisk: tisk článku

12 žáků druhého stupně reprezentovalo v pondělí 3. června naši školu v běhu na 60m, ve skoku dalekém, mladší házeli krikeťákem a starší soutěžili ve vrhu koulí. U skoku dalekého, vrhu koulí a hodu kriketovým míčkem měli všichni tři pokusy.
Šlo o všestrannou soutěž mladých "atletů", protože každý závodník soutěžil ve všech třech disciplínách a dosažené výkony se přepočítávaly na body podle platných, atletických, vícebojařských tabulek. V každé kategorii soutěžili tři borci a borkyně a vyhrálo družstvo s největším počtem bodů. Naše škola byla valmi úspěšná. Mladší žákyně a starší žáci skončili první, mladší žáci a starší žákyně byli druzí. Kateřina Kasparová a Karel Brychta byli nejlepší ve svých kategoriích. Jako škola jsme obsadili výborné 2. místo.
Školu reprezentovali: mladší žáci a žákyně 6. a 7. třída: Vera Vítková, Kateřina Kasparová, Veronika Spilková, Bohuslav Heryán, Ondřej Post a Dominik Kamidra, starší žáci a žákyně 8. a 9. třída: Dominika Lekešová, Natálie Macháňová, Adéla Kostruchová, Karel Brychta, Tobiáš Polišenský a Martin Klein. Lucie Kočnarová nás fotila a fandila nám. Díky všem za vzornou reprezentaci školy, za skvělé výsledky, a v některých disciplínách budeme přepisovat dosavadní školní nejlepší výkony!